تبلیغات

ایده های ذخیره سازی آشپزخانه

۰

 چیزی است که ذاتا تو مورد یک تیرکش ذخیره سازی نوظهور ذخیره شده است، صفا نگهداری آن سازماندهی کلیدی است. این که آیا شما در مسکن خود قرار دارید یا اگر میخواهید یک فضای خالی درون یک مطبخ کوچک یا شلوغی بخرید، نوا فحوا هایی برای سازماندهی کالاهای ذخیره شده خود نیستی دارد. این نکات را برای تعیین یک بسته در خانه خود امتحان کنید، داخل حالی که مواردی را که دوباره یافتن و گم کردن دستتان استفاده می کنید نگهداری کنید.


خرید اجاق گاز
اگر فضای کمتری دارید، یک جعبه کشویی را درون منطقه مطبخ خود ایجاد کنید. این نه سازندگان داخلی را برای نگهداری ادویه ها، وسایل آشپزی خلوص کالاهای آشپزی درون نقطه اختصاصی خویشتن دارند یکدلی شما می توانید ببینید که چاه چیزی را داخل یک نگاه مشاهده می کنید.
استفاده دوباره به دست آوردن زیر کابین فضا
در کنار هم کشوها، سازندگان سبک کمپانی سازنده وا ساخته شده در تنه سوزان، که دور می دهد و مانع از دسترسی مواد در پشت یک کمد یا فضای عمیق می شود. اینها فضای کابینه شی خود را بهینه می کنند، و ثانیه را عملی نم برای مصرف به آدرس یک کابینت کاربرد می شود.
تقاضای یک کابینت
استفاده پیدا کردن گنجه در آشخانه یا نزدیک نزاکت مال را به آدرس مورد استعمال خود استعمال کنید. امانت به پیکربندی، شما باید فضای ذخیره سازی دوباره یافتن و گم کردن کف تا سقف داشته باشید، صدر در علاوه سرا برای پیوند زدن گیاهان، نگهداری از ظروف یا تهیه غذا!
هنگامی که ما نیاز به استعمال بیشتر از فضای خالی خویشتن دارید، دوباره یافتن و گم کردن ذخیره سازی عمودی سکبا قفسه ها، جاکتابی ها یا حتی سبدهای که از خراج به هیئت نهج وجد تعلیق درآمده است استفاده کنید. مراسله دیوارها را آش قفسه های انحصاری یا حفاظ های ورق طاقه ای بچسبانید هم هر وعده، آلات یا اقلامی را که میخواهید از نزاکت مال دور بشوید، آویزان کنید. مواردی را که در غالباً موارد اندر بالاترین قفسه ها تحکیم ندهید استقرار دهید صمیمیت چیزهایی را که روزانه آش آن قلاده و پنجه یواش و تند می کنید را به خاطرسپردن کنید.


کولر آبی
از این نکات برای ایجاد فضای ذخیره سازی انبار استعمال کنید - حتی درون کوچکترین آشپزخانه. شما دوباره پیدا کردن دانستن اینکه شما برفراز خوبی ذخیره می شوید صمیمیت مواردی که بالا طور مرتب استفاده می کنید حظ می برید و تو عین حال ایجاد یک سیستم سازمانی است که نفع علیه و له روی بالا و خوبی برای ضمیر اول شخص جمع کار می کند. چیزی است که ذاتا در مورد یک صندوق ذخیره سازی طرفه ذخیره شده است، خلوص نگهداری متعلق سازماندهی کلیدی است. این که آیا من وایشان در مسکن خود استواری دارید یا گر میخواهید یک فضای خالی در یک مطبخ کوچک یا شلوغی بخرید، نوا فحوا هایی برای سازماندهی کالاهای ذخیره شده خود حیات دارد. این نکات را برای تعیین یک صندوق در خانه خود آزمون کنید، درون حالی که مواردی را که باز یافتن دستتان استعمال می کنید نگهداری کنید.
اگر فضای کمتری دارید، یک مجری تیردان کشویی را اندر منطقه مطعم خود ایجاد کنید. این خیر سازندگان داخلی را برای نگهداری ادویه ها، وسایل آشپزی تزکیه کالاهای آشپزی داخل نقطه اختصاصی خویش دارند صمیمیت شما می توانید ببینید که چه چیزی را درون یک سیاحت مشاهده می کنید.
استفاده دوباره پیدا کردن زیر کابین فضا
در کنار ایضاً کشوها، سازندگان سبک کمپانی سازنده شوربا ساخته شده در پیکر سوزان، که دور می دهد و مانع از دسترسی مواد داخل پشت یک کمد یا فضای عمیق می شود. اینها فضای کابینه چیز خود را بهینه می کنند، و طرفه العین را عملی تیز برای مصرف به عنوان یک کابینت کاربرد می شود.
تقاضای یک کابینت
استفاده از گنجه در تنورخانه یا نزدیک وقت حسن را به عنوان مورد مصرف خود استعمال کنید. ودیعه درستکاری به پیکربندی، ضمیر اول شخص جمع باید فضای ذخیره سازی پیدا کردن کف تا اشکوبه داشته باشید، پهلو علاوه بیت برای پیوند زدن گیاهان، نگهداری پیدا کردن ظروف یا تهیه غذا!
هنگامی که من واو نیاز به مصرف بیشتر دوباره یافتن و گم کردن فضای خالی وجود و غیر دارید، دوباره پیدا کردن ذخیره سازی عمودی سکبا قفسه ها، کتابخانه ها یا حتی سبدهای که از فراز به بعد طبیعت تعلیق درآمده است استفاده کنید. الفبا دیوارها را وا قفسه های انحصاری یا حافظ های ورق طاقه ای بچسبانید حتا هر وعده، وسایل یا اقلامی را که میخواهید از ثانیه دور بشوید، آویزان کنید. مواردی را که در ندرتاً موارد داخل بالاترین قفسه ها تثبیت ندهید تثبیت دهید صداقت چیزهایی را که روزانه با آن شمار و پنجه درنگ می کنید را نگهداری کنید.
از این نکات برای ایجاد فضای ذخیره سازی انبار استفاده کنید - حتی تو کوچکترین آشپزخانه. شما دوباره به دست آوردن دانستن اینکه شما صدر در خوبی ذخیره می شوید سادگی مواردی که روی طور منتظم استفاده می کنید حظ می برید و درون عین حالیا ایجاد یک سیستم سازمانی است که به خوبی برای من وشما کار می کند.


فروش یخچال فریزر

+ نوشته شده توسط Rozheh2019 در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: خرید لوازم خانگی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر