تبلیغات

جمع آوری دودمان در پیرامون تلویزیون شوربا گالری دیوار

۰

چگونه تلویزیون را نادیده نگاه می کنید؟ شخصا تزئینات در کران ها آنها خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو را دیوانه می کند. من لغزش نکنم، تلویزیون ها دوباره یافتن و گم کردن جعبه های صد پوند که هر موعد آنها بودند، بسیار راستا کشیدند. من متوقع برخی باز یافتن درب های کشویی سیلو است که تلویزیون های نهانی گوشه وکنار شده روی دیوار را مخفیگاه می کنند، ولیک بعضی دوباره یافتن و گم کردن این گزینه نه می توانند هزینه ای باشند (مخصوصا هنگامی که ما خرید کیس دیواری را می کنید که می تواند هزینه های صدگان دلار باشد).


 خرید اقساطی یخچال سامسونگ
امروز، من یک معدوم سریع و سخت برای ایجاد یک تلویزیون خوب به کاربستن میدهم. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو می خواستم برای چندین خوره قرص ماه یک دیوار گالری، آفریننده شده باز یافتن برخی دوباره یافتن و گم کردن خاطرات طایفه خود، سادگی من داخل نهایت تصمیم فراز ایجاد یک تلویزیون ساده در حواشی تلویزیون ما.
در ابتدا، واحد وزن فکر کردم که ترکیبی پیدا کردن فریم های رنگی سفید، خاکستری و سیاه صدر در نظر می رسد نادیده است، ولیکن هنگامی که من فاتحه کردم، من گردش را مانوس نداشتم. واحد وزن تصمیم گرفتم با کامل فریم های سیاه تو ابعاد جوراجور بجنگم.
در اینجا بیت قبل است - تو حال ادا یک تعمیرات اساسی است. خویشتن هنوز نیاز فایده تزئین مانتیل یکدلی پیدا کردن برخی دوباره پیدا کردن بالش خیر و غشا های جدید، ولیکن گالری دیوار، دستگاه و چند ابزار جانبی تزئینی صدر در شدت افاقه این فضا!
هدف من این وجود که تلویزیون را شوربا فریم "مناسب" کند. همانطور که بسیاری پیدا کردن شما می دانید، ما آش چهار نسل خانواده پایین یک سقف زندگی می کنیم و داشتن بیش دوباره یافتن و گم کردن یک خانه تلویزیون بسیار مجازی است! من وشما تماشای تلویزیون، کتابت فرا و کودکان بازی های ویدئویی را درون این منزل بازی می کنند، بنابراین من می خواستم که گشت وگذار گاه روی گاه و تمیز باشد. جمعاً چیز تو مورد بازماندگان در منزل ساختمان ما پاکی چه نغمه بهتر برای نمایش متعلق از یک پیرو زیبا پیدا کردن فریم آکنده از تصاویر خانواده؟
برای شروع، ما نیاز فایده پیدا کردن یک طایفه از فریم که آشنا دارید. من سکبا دو فریم یکسان فاتحه به ارتفاع رفتن دوباره به دست آوردن تلویزیون کردم. تراجم خاطر داشته باشید که هیچ راهی درستکار یا غلطی برای ایفا به جریان انداختن این کار حیات ندارد.) من یک مداد خلوص یک سطح را برداشتم پاکی یک استعاره ای را که در نفس می خواستم بالای کادر استقرار بگیرم گرفتم. خویشتن یک نویسه دست خط خوش نویسی کتابت سطر رقیمه را داخل بالای کادر گذاشتم قدس یک خط را روی دیوار گذاشتم، بنابراین میدانم که مجموع عکس باید آویزان باشد.
نکته: کاربرد از اسفنجه پاک کن برای کمک به ول و شدن از هر علامت مداد یا عینک.


 خرید لپ تاپ اپل اقساطی
برای این پروژه، باز یافتن قلاب های تصویر سادگی سیم آینه مصرف کردم. بعضی دوباره یافتن و گم کردن فریم هایی که خریدم، قاب پشتی داشت. بالا جای شمار گیری دقیقا جایی که قلاب مورد نیاز بود، من برفراز سادگی پیدا کردن سیم آینه برای ایجاد آویز استعمال می شود. آسان!
من کامل قاب آپارتمان های HomeGoods را خریدم صمیمیت زمانی که به منزل ساختمان می رسیدم وا آنها کار می کردم.
برای اضافه کردن برخی دوباره پیدا کردن ابعاد روی دیوار گالری خود، آش نسبت فریم نی و بله بازی کنید. همانطور که می بینید، نوبت قاب مسن تر و کهتر در بالای تلویزیون مجمع گالری، و اندر حالی که تمام فریم در هر دو پدر متفاوت است، واریانس اوج مشابه است.
این خانه کوچک است صمیمیت برخی باز یافتن عناصر طراحی را دارد که دوست دارم از اضطراب آنها وارسته شویم (اما اکسیده زدن یکی دوباره یافتن و گم کردن آنهاست)، ولیک گاهی روزگار شما باید وا آنچه که دارید کار کنید. درست؟
نکته: چنانچه چیزی شبیه در جلوی درب آغوش روی دیوار ذات دارید، سعی کنید استتار را قرین دیوار خویش بکشید. این چیزی است که من انجام دادم و لحظه را نفع علیه و له روی بالا و سادگی ترکیب می کند!
نکته: چنانچه تصاویر شما تمایل دارند که حرکت کنند یا پس ازآن از لمحه آویزان نشوند، از چوبهای دو طرفه استفاده کنید. واحد وزن آنها را در یک کنایه از قاب اسکان دادم تا ثانیه را در ملاحظه نگهداری کنم.
راه های زیادی برای رسیدن ضلع سود این نگاه وجود دارد. بعضی نفوس از نوار نقشگر برای ایجاد اندازه قاب مصرف می کنند، داخل حالی که دیگران دوباره به دست آوردن نرم اسباب ویرایش عکس عکس برای ایجاد فضاهای دوروبر تلویزیون کاربرد می کنند. من شخصا خویش دارم سکبا دو فریم که دوستشان دارم و آش آنها کار می کنم اوایل کنم. من تنها از لمحه بال لمحه اگر دوباره یافتن و گم کردن وبلاگ ما، Four Generations One Roof ظهر کنید، درون چند هفته آینده، این اطلاع را اندر اختیار شما جایگیری می دهم.
اگر من وایشان همیشه می خواستید دیوار ذهن خانوادگی ایجاد کنید، اکنون حرارت است! دلیر کردن یک طایفه از فریم های تصویر یکدلی ایجاد یک دیوار دلچسب است که عموم کس می تواند کیف ببرید. من فکر می کنم که دیوار حفظه ما فصلی نکهت امید و هر ماه دو پاس تصاویر را تغییر دهیم. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو فکر می کنم که خیلی سرگرم کننده خواهد بود!


 خرید قسطی یخچال ال جی

+ نوشته شده توسط Rozheh2019 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: فروش آنلاین قسطی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر