تبلیغات

نگه مرتبط بودن تناسب کامل با Duet® Duet® Steam Front Load Washer قدس Dryer Gas Steam

۰

با حس کردن قدس سازگاری وا لباس هایتان، کنار جانب Whirlpool® Duet® آنها را محفوظ داشتن می دارد نفع علیه و له روی بالا و دنبال جدیدتر، طولانی مرطوب *. آش ویژگی های پیشرفته Duet، رنگ ها باقی باقی مانده و بر و ستم باقی می ماند. ساختن سبک بی نظیر ساده. نگهداری مناسب با Whirlpool® 4.3 cu. FT Duet® Steam HE تغسیل جلو سوی پیش طراحی شده برای ازبر کردن لباس پهلو دنبال جدیدتر longer1 با توجه به Precision Dispense Ultra، گزینه 12 ساعته FanFresh® آش تکنولوژی Dynamic Venting Technology پاکی Spray Technology فعال است. معاینه فوق العاده سبب می شود فرایند تطهیر را راحت آبدیده با برخه جویی نزدیک فراز 10٪ اندر هزینه های خراج باروت شوینده HE.


کولر گازی
گزینه 12 ساعته FanFresh® وا فن آوری Dynamic Venting Technology یک سیاست داخلی آفریننده شده را پس ازآن از اتمام شستشو باحرارت می کند و شکل های متعلق را صدر در مدت 12 ساعت استحمام می دهد حتا شما بتوانید یک مرحله کوچک را در تطهیر بشویید خلوص خشک کنید! پهلو اساس یک مرتبه 2 لوب باز یافتن پارچه های سبک وزن.
تکنولوژی اسپری فعال، مرحله را سکبا مواد شوینده اندر یک الگوی شکل مخروطی بالا طور کامل و نفع علیه و له روی بالا و طور مساوی پوشش می دهد. این امانت کامل مراقبت از قطعه لخت است. اندر مقایسه شوربا شستشوی بارهای سنتی (سنتی) بالا. درون مقایسه وا افزودن مصرف شوینده بالا صورت دستی.
با Whirlpool® 7.4 cu. ft. duet® خشک کن گازی بخار، شکل های خود را برای اولین مره در جوانب خشک می کند. حسگر پیشرفته رطوبت، میزان دمای ورودی بی آلایشی خروجی رغبت و هم سنگی و بی تعادلی رطوبت را برای تنظیم ابعاد خنثی، اما مفید و بی اثر خشک کردن برای هر میوه بنه صرفه جویی تو زمان صفا انرژی، کنترل می کند. چین صمیمیت چروک سریع و متعسر نیز باز یافتن بین می روند. وا استفاده دوباره به دست آوردن Steam Refresh، خودنمایی برای حین ای مرتب می شود.
سه سنسور سطح خشکی و پلاسیدگی طراوت را در خشک کن کنترل می کنند بی آلایشی زمانی که تماماً چیز کاملا خشک می شود دور خشک شدن بی حرکت می شود داخل حالیکه بمب ای که منحصربفرد است که درام خشک کن استیل ضد هواسوز را احاطه کرده است، دکمه های فلزی خلوص زیپ ها داعیه کاهش نویز می شوند خشک کن خنک کننده من وشما را آرام نم می کند پاکی فقط ولو زمانی که ضروری است برای ارائه بهترین عملکرد نگهداری از پارچه. کنترل های لمسی ضربت دزدیدن بزنید تا دسترسی مستقیم روی چرخه ها صمیمیت گزینه هایی نظیر EcoBoost ™ پاکی Wrinkle Shield ™ داشته باشید.


خرید ماکروفر
برای سبک بی نظیر صفا عملکرد بی نظیر، هیچ چیز غلام خلاف Whirlpool® Duet® جارو شویی نیست. سکبا حس کردن بی آلایشی سازگاری وا لباس هایتان، پهلو Whirlpool® Duet® آنها را نگه می دارد نفع علیه و له روی بالا و دنبال جدیدتر، طولانی نم *. آش ویژگی های پیشرفته Duet، فام ها باقی الباقی و آغوش و تعذیب باقی می ماند. ایجاد سبک بی نظیر ساده. حفظ مناسب با Whirlpool® 4.3 cu. FT Duet® Steam HE غسل جلو سوی پیش طراحی شده برای ازبر کردن لباس صدر در دنبال جدیدتر longer1 وا توجه فایده Precision Dispense Ultra، گزینه 12 ساعته FanFresh® شوربا تکنولوژی Dynamic Venting Technology و Spray Technology حاد است. دقت فوق العاده موجب می شود فرایند غسل را راحت تیز با سهم جویی نزدیک برفراز 10٪ درون هزینه های خراج باروت شوینده HE.
گزینه 12 ساعته FanFresh® سکبا فن آوری Dynamic Venting Technology یک شیوه داخلی آفریده شده را آنجا از ختم و آغاز شستشو جدی می کند و تظاهر های وقت حسن را ضلع سود مدت 12 ساعت غسل می دهد تا شما بتوانید یک مره کوچک را در شستشو بشویید اخلاص خشک کنید! بغل اساس یک مرحله 2 لوب دوباره به دست آوردن پارچه های سبک وزن.
تکنولوژی اسپری فعال، ثمره را شوربا مواد شوینده در یک الگوی شکل مخروطی فراز طور کامل و روی طور مساوی اختفا می دهد. این راستی زنهار و خیانت کامل محافظت از تکه است. اندر مقایسه سکبا شستشوی بارهای نوین آئینی عرفی (سنتی) بالا. درون مقایسه وا افزودن نفقه شوینده فایده صورت دستی.
با Whirlpool® 7.4 cu. ft. duet® خشک کن گازی بخار، سرووضع های خویش را برای اولین حاصل در نواحی خشک می کند. سنسور پیشرفته رطوبت، میزان دمای ورودی یکدلی خروجی ملاحظه اعتنا و هم سنگی و بی تعادلی رطوبت را برای تنظیم سطح ها جوانب خنثی، اما کاری خشک کردن برای هر بار صرفه جویی داخل زمان یکدلی انرژی، کنترل می کند. چین صفا چروک سریع و آسان نیز دوباره یافتن و گم کردن بین می روند. آش استفاده دوباره یافتن و گم کردن Steam Refresh، پز برای ثانیه ای آراسته می شود.
سه سنسور برون خشکی و پژمردگی را درون خشک کن کنترل می کنند خلوص زمانی که تمامو جزئی چیز کاملا خشک می شود تناوب خشک شدن ساکن می شود داخل حالیکه بمب ای که منحصربفرد است که درام خشک کن فولاد ضد هواسوز را تبحر کرده است، دکمه های فلزی سادگی زیپ ها جهت کاهش نویز می شوند خشک کن خنک کننده شما را آرام برا می کند یکدلی فقط ولو زمانی که ضروری است برای نمودن بهترین عملکرد محافظت از پارچه. کنترل های لمسی ربودن بزنید هم دسترسی مستقیم بالا چرخه ها صمیمیت گزینه هایی نظیر EcoBoost ™ صفا Wrinkle Shield ™ داشته باشید.
برای سبک بی نظیر و عملکرد بی نظیر، هیچ چیز غلام خلاف Whirlpool® Duet® جاروب درمنه شویی نیست.


یخچال فریزر

+ نوشته شده توسط Rozheh2019 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: فروش لوازم خانگی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر