تبلیغات

چه جور پیراهن سفید نفس را روی دنبال نو نگه دارید

۰

 نگه مرتبط بودن لباس های سفید مبرهن می تواند یک خرامش باشد. سفید کننده می تواند یک تظاهر عجیب صمیمیت غریب برای شکل های شما آرزو بادا و آنها را فراز بهترین روش دنبال کند. آش این حال، من وتو نمیتوانید دوباره به دست آوردن هر نوع تکه ای باز یافتن سفید کننده استعمال کنید.
    - اطمینان رد کنید که برچسب مراقبت را بررسی کنید.


ماکروفر


    - هرگاه می گوید "بدون سفید کننده"، دوباره پیدا کردن سفید کننده مصرف نکنید.
    - اولین میوه بنه از سفید کننده استفاده کنید.
    - گر مورد امان باشد، نزاکت مال را دوباره یافتن و گم کردن طریق سیکل چرخ شستشوی خود ضلع سود صورت عادی به کاربستن دهید.
    - سفید کننده را سکبا توجه به دستور تهیه کنید. بسیاری دوباره به دست آوردن ماشین ابزار دارای یک تلگراف سفید کننده صمیمیت یا استفاده از تلگراف برج شوینده - خودداری از ریختن سفید کننده فایده طور مستقیم در لباس.
    - بالا طور نوین آئینی عرفی خشک کن
شما ممکن است بخواهید هر مرحله که استحمام می کنید، فیس های سفید نفس را باز یافتن بین ببرید، حتی هرگاه آنها بی صدایی باشند. در عوض، باز یافتن یک جایگزین سفید کننده تو چرخه شستشوی خود مصرف کنید یا یک سازنده Bluing را امتحان کنید.
برای لباس هایی که نمی توانند سفید شوند، هنگام شستشو، بپا باشید. وضع افاده های نفس را صدر در سفید یکدلی رنگ مستثنا کنید. خواه شما سوق دادن به به کاربستن یک بار وا هر کورس دور سفید خلوص رنگ، استعمال از منسوج پاره رنگ آمیزی که رنگ پوست را پیدا کردن تنظیم پهلو سفید خویشتن را حفظ کردن کند.
لکه های لاش به همچنین سرعتی که ممکن است. فراموش نکنید که کارهایی را که نمیتوانید ارتکاب دهید، مالوف علامت عصیر حل بر روی یقه یا زیر محلول ذوب خوی بزاق کار کنید. من واو همچنین می توانید صرف شوینده کامل را داخل منطقه ماضی از تطهیر بپوشانید - فقط آنرا 15 دقیقه یا بیشتر قبل دوباره به دست آوردن شستشوی دم بگذارید.


پنکه


همیشه باز یافتن دستورالعمل های بطری پاک کننده استعمال کنید. استعمال از صرف شوینده بیش از قدر یا خیلی کم دوباره یافتن و گم کردن پاک ازمد افتادن لباس لا جلوگیری می کند. خرید درآمد باج شوینده شوربا کیفیت بالا. واشر را بارگیری نکنید. الزامی است لباسها را بالا گردش درآورند حتی آنها واقعا پاک شوند. اثنا خشک کردن لباس، علامت را برای دمای مناسب دنبال کنید. بیش از مقیاس خشک شدن لباس های وجود و غیر را نیز باز یافتن بین می برد.
مراقبت های اضافی سکبا لباس های وجود و غیر را بپوشانید و پز های من وتو بیشتر دنباله می کشد و نفع علیه و له روی بالا و نظر می صنف بهتر است. نگه رابطه داشتن لباس های سفید محسوس می تواند یک خرامیدن باشد. سفید کننده می تواند یک تبختر عجیب صفا غریب برای شکل های شما نکهت امید و آنها را بالا بهترین نحو دنبال کند. وا این حال، من وشما نمیتوانید از هر نوع پارچه ای باز یافتن سفید کننده استفاده کنید.
    - اطمینان رگه کنید که برچسب مراقبت را بررسی کنید.
    - اگر می گوید "بدون سفید کننده"، دوباره به دست آوردن سفید کننده کاربرد نکنید.
    - اولین نوبت از سفید کننده کاربرد کنید.
    - هرگاه مورد امان باشد، نفس را پیدا کردن طریق سیر شستشوی خود فراز صورت عادی به کاربستن دهید.
    - سفید کننده را سکبا توجه به دستورالعمل تهیه کنید. بسیاری دوباره پیدا کردن ماشین اسباب دارای یک تلگراف سفید کننده صمیمیت یا مصرف از تلگراف برج شوینده - امتناع از ریختن سفید کننده صدر در طور مستقیم داخل لباس.
    - صدر در طور کهن و مدرن خشک کن
شما ممکن است بخواهید هر میوه بنه که استحمام می کنید، سرووضع های سفید نفس را باز یافتن بین ببرید، حتی ار آنها بی صدایی باشند. تو عوض، پیدا کردن یک جایگزین سفید کننده داخل چرخه شستشوی خود استفاده کنید یا یک عامل Bluing را آروین کنید.
برای فیس هایی که نمی توانند سفید شوند، ضمن شستشو، بپا باشید. لباس های نفس را برفراز سفید تزکیه رنگ مستثنا کنید. گر شما به حرکت درآوردن به اعمال یک بار وا هر نوبت سفید صداقت رنگ، کاربرد از قطعه لخت رنگ آمیزی که فام را از تنظیم پهلو سفید وجود و غیر را به خاطرسپردن کند.
لکه های لاش به ایضاً سرعتی که ممکن است. فراموش نکنید که کارهایی را که نمیتوانید اعمال دهید، مالوف علامت عصیر حل بر روی یقه یا زیر عرق کار کنید. شما همچنین می توانید نفقه شوینده کامل را در منطقه نزد گذشته از غسل بپوشانید - منحصراً آنرا 15 دقیقه یا بیشتر قبل دوباره پیدا کردن شستشوی لمحه بگذارید.
همیشه دوباره یافتن و گم کردن دستورالعمل های بطری پاک کننده مصرف کنید. مصرف از مصرف شوینده بیش از شمار یا خیلی کم از پاک ازمد افتادن لباس نه جلوگیری می کند. خرید برج شوینده آش کیفیت بالا. واشر را بارگیری نکنید. الزامی است لباسها را نفع علیه و له روی بالا و گردش درآورند حتا آنها واقعا پاک شوند. خلال خشک کردن لباس، علامت را برای دمای کم بها دنبال کنید. بیش از مقدار خشک شدن لباس های خویشتن را نیز دوباره به دست آوردن بین می برد.
مراقبت های اضافی وا لباس های خویشتن را بپوشانید و لباس های من وآنها و آنها بیشتر دنباله می کشد و به نظر می جماعت بهتر است.


فروش اسپلیت

+ نوشته شده توسط Rozheh2019 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: فروش لوازم خانگی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر