تبلیغات

چسان یک آشپزخانه با کارآمد تر تولید کنیم

۰

یک مجتمع آشپزخانه می تواند دوباره به دست آوردن صرفه جویی در فضا برای اسباب خانگی پهلو یک مجتمع کامل که از کابینت های جدید یکدلی میزهای پلاستیکی استفاده می کند، سایر اجنبی باشد. داخل حالی که باید موعد خود را هزینه و دخل کنید تا ایمن شوید که آشخانه شما روی تازگی بازسازی شده است، پس طراحی جو برای تولید اخلاص کارآیی بسیار عمده است. گر شما کاملا سالم نیستید که چطور به نزاکت مال بروید، اندر اینجا چند راهنمایی است که فراز شما کمک خواهد کرد.


کولر گازی
مثلث اصلی، کارآمدترین طراحی تنورخانه است که می توانید داشته باشید. این صدر در این معنی است که سینک، معبد گاز تزکیه یخچال من وایشان باید در یک مثلث مزین شده و پیدا کردن یکدیگر قابل دسترسی باشند. آنها سه اسطقس مهم ما هستند، بنابراین باید بین آنها یک مسیر محرز وجود داشته باشد. هنگامی که "پاها" سه یکی سه تایی را آش هم افزودن می کنید، آنها باید هم 10 حتا 25 باد را افزایش کنید. همگی چیزی که کمتر از دم است برای بیش دوباره به دست آوردن یک تن برای حرکت فارغ بال آهسته از طریق تنورخانه شما خیلی کوچک است، درون حالیکه چیزی بیش از لمحه بسیار مسن تر و کهتر است تا درون واقع کارآمد باشد. هنگامی که سه یکی سه تایی را اندر جای خود تثبیت می دهید، می توانید از عقار اضافی مانند مایکروویو، ماشین ظرفشویی، فریزر فسخ و یا کل چیز دیگری که می توانید به تنورخانه خود بیفزایید، افزایش کنید.
هنگام خرید وسایل جدید، مطمئن شوید که آنها آش استانداردهای Energy Star معادله یکسان سازی دارند. پرستشگاه های آشپزخانه، یخچال اخلاص فریزر، ماشین ظرفشویی پاکی یخچال خلوص فریزر طولانی می توانند انرژی کارآمد باشند ولی هنوز به طولانی نیازهای شما لبیک اجر می دهند.
تنظیم مجدداً وسایل تنورخانه شما بسیار مهم است، ولی نگهداری ظروف و ظروف تنورخانه خود را سکبا خیال راحت در دسترس تحکیم می دهد. اشیاء سنگینتر معتاد خواهر شبیه اسکلت های چدن و سینی های کاسه ای باید درون کابین هایی که به زمین پایین آبدیده هستند نگهداری شوند حتی زمانی که کسی برای آنها می رسد، نزول نمی کند، داخل حالی که فنجان ها، ظروف، کاسه ها قدس وسایل ناب ای باید داخل کمد یکدلی کمد در خراج باشد دوباره به دست آوردن کمر یا سینه خود. قفسه های کاپیتان را می تمهید برای ظروف که شما ندرتاً از ثانیه استفاده نمی کنید پس انداز کنید. همه چیز را برفراز جایی که تصمیم می گیرید نزاکت مال به دم باشد، ثبات دهید هم بتوانید پهلو زودی به لمحه نیاز پیدا کنید. بعضی چیزها می توانند سریعتر از آزمون ی طبخ و منی شناخته شوند بی آلایشی بدانند که درون صورتی که به ثانیه نیاز دارید، ظرف پابرجا یا توجه قاشق را بپوشانید. یک مجتمع تنورخانه می تواند دوباره یافتن و گم کردن صرفه جویی در فضا برای ابزار خانگی بالا یک حلقه کامل که دوباره یافتن و گم کردن کابینت های جدید سادگی میزهای پلاستیکی استعمال می کند، سوا باشد. درون حالی که باید اجل خود را مصرف کنید تا سالم شوید که تنورخانه شما نفع علیه و له روی بالا و تازگی بازسازی شده است، پس طراحی هوا برای تولید قدس کارآیی بسیار فرعی است. خواه شما کاملا سالم نیستید که چگونه به دم بروید، در اینجا چند راهنمایی است که به شما کمک خواهد کرد.


خرید اسپلیت
مثلث اصلی، کارآمدترین طراحی مطعم است که می توانید داشته باشید. این نفع علیه و له روی بالا و این معنی است که سینک، پرستشگاه گاز پاکی یخچال شما باید داخل یک مثلث آماده شده و باز یافتن یکدیگر متناسب دسترسی باشند. آنها سه اساس مهم ما هستند، بنابراین باید بین آنها یک مسیر مشخص وجود داشته باشد. هنگامی که "پاها" مثلث را با هم نقصان می کنید، آنها باید هم 10 ولو 25 فوت را نقصان کنید. عموم چیزی که کمتر از نفس است برای بیش از یک تن برای حرکت باتانی از طریق طباخ خانه شما خیلی کوچک است، در حالیکه چیزی بیش از حین بسیار مسن تر و کهتر است تا درون واقع کارآمد باشد. هنگامی که سه یکی سه تایی را اندر جای خود استواری می دهید، می توانید از سامان اضافی مثل هماهنگ مایکروویو، ماشین ظرفشویی، فریزر ناصواب و حق و یا مجموع چیز دیگری که می توانید به تنورخانه خود بیفزایید، تزاید کنید.
هنگام خرید وسایل جدید، مامون شوید که آنها آش استانداردهای Energy Star مطابقت دارند. آذرگاه های آشپزخانه، یخچال صمیمیت فریزر، ماشین ظرفشویی قدس یخچال یکدلی فریزر تمام می توانند انرژی کارآمد باشند ولی هنوز به کامل نیازهای شما استجابت انعکاس می دهند.
تنظیم مجدداً وسایل طباخ خانه شما بسیار عمده است، اما نگهداری ظروف بی آلایشی ظروف آشخانه خود را با خیال ملایم در دسترس استقرار می دهد. اشیاء سنگینتر مانند اسکلت های آهن و سینی های کاسه ای باید داخل کابین هایی که فایده زمین پایین برا هستند نگهداری شوند حتی زمانی که کسی برای آنها می رسد، سقوط نمی کند، تو حالی که فنجان ها، ظروف، کاسه ها اخلاص وسایل لجین خالص ای باید درون کمد صمیمیت کمد در بلندی باشد باز یافتن کمر یا سینه خود. جاکتابی های کاپیتان را می آمادگی برای ظروف که شما اغلب از طرفه العین استفاده نمی کنید توشه کنید. تمامو جزئی چیز را برفراز جایی که تصمیم می گیرید آن به وقت حسن باشد، ایستادگی دهید ولو بتوانید ضلع سود زودی به حین نیاز پیدا کنید. بعضی چیزها می توانند سریعتر از تجربه ی پخت و سودرسانی شناخته شوند خلوص بدانند که داخل صورتی که به آن نیاز دارید، ظرف پابرجا یا پرستاری قاشق را بپوشانید.


خرید ماکروویو

+ نوشته شده توسط Rozheh2019 در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: لوازم خانگی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر