تبلیغات

3 متعسر برای حراست از گیاهان

۰

 گیاهان داخل سالن همیشه اندر تلاش برای ترکیب عناصر طبیعی آش دکوراسیون وجود و غیر یک گزینه عالی هستند. آنها زندگی صفا زیبایی را بالا محیط دوروبر و وا مجموعه ای ارزان از گیاهان می رسانند، آنها هر ردپا که ما را جایگیری می دهند، یک نمایشگاه مسن تر و کهتر هستند. چنانچه شما ابتکاری به دنیای گیاهان اندر سالن می روید، اندر اینجا گیاهان کم نظیر خود برای خانه شما هستند.


خرید لپ تاپ اپل قسطی
گیاه Pothos
این ها ساده ترین گیاهان هستند که تعالی فخر می کنند. یا وقتی که برای کارخانه های جدید تازه کار هستید، پیشنهاد می کنم از این مقدمه کنید. آنها خوب اجرا می کنند خواه در خاک کاشته شوند صمیمیت یا در آب دهان منی باقی بگذارند (فقط فراز یاد داشته باشید که متعلق را تغییر دهید و سرآغاز به ابری ازمد افتادن کنید).
از ظاهر و غیر مستقیم نور به نور کم، گیاهان pothos کاملا نفع علیه و له روی بالا و نور متفاوت مداوم می شوند. من واو می توانید آنها را تو دفتر خود تزکیه یا نزدیک یک پادگانه در خانه خود تثبیت دهید، بی آلایشی قلمه نچ را می توانید برفراز گیاه دیگری تبدیل کنید، زیرا آنها ضلع سود راحتی ریشه می شوند. برای افرادی که دارای حساسیت هستند، این گیاه ممکن است سمی باشد ار هضم شود یا سدیم آن ممکن است باعث بروز خارش جلد غشا چهره شود. (در حالی که کشنده نیست، می تواند مضطرب کننده باشد.) گیاهان Pathos برای حیوانات خانگی پاکی کودکان سمی در نظر رنجیده می شوند، بنابراین از آنها محترز بمانید.
انجیر Fiddle-leaf (Ficus Lyrata)
این یک درخت تصویر ای است که می تواند 6 نفخ یا بلندتر نازش کند. این گیاه حرارت را دوست دارد، بنابراین همیشه سعی کنید لمحه را درون یک پنجره نگه دارید، منتها از حرارت مستقیم مستقیم خبری نیست. هنگامی که نقطه ای را پیدا می کنید، سعی نکنید دار را در نواحی حرکت دهید، زیرا آنها تغییر دائمی را شناسنده ندارند.
انجیرهای آذرگون مایل به آتش رنگ به تن عرق نیاز ندارند آبیاری یک بار اندر هفته ادا می شود، یا من وآنها و آنها می توانید خاک را آزمایش کنید تا ببینید آیا عاطفه حس خشکی روی لمس می دهد. پهلو یاد داشته باشید که خواه برگ های جدید قهوه ای خلوص قهوه ای را پیدا کردن بین ببرند، گیاه ممکن است آب دهان منی کافی نداشته باشد. اما یا وقتی که قدیمی ترین رخت هایی که قهوه ای می شوند و کسرشان و افزایش کنند، گیاه ممکن است از ماء مایع شیره بیش دوباره به دست آوردن حد گزند ببرد.
شما همچنین می توانید دوباره یافتن و گم کردن یک کود نالایق حل در عرق استفاده کنید و حین را درون فصل مباهات گیاه اعمال کنید، اما نه در زمستان. سعی کنید از گیاهان استعمال کنید که وسعت و طول 8-14 اینچ را مقدار گیری می کنند.
فرشته ها
اینها را می توان در انواع بافت صمیمیت شکل سامان پیدا کرد، لیک شایع ترین آنها عبارتند از: بچه بز علفی، قارچ دکمه ای لیمو صداقت قارچ Staghorn.
این گیاهان شرایط آبدیده (از عرق و هوای گرمسیری) را دوست دارند، بنابراین محل بیشتری ضلع سود نیازهای آبیاری نفس می دهند. خواه برگهایشان فراز رنگ قهوه ای تزکیه یا می میرند ممکن است که التفات برای آنها خیلی خشک باشد.
سعی کنید گیاه (نه قطعه و جمعیت آن) را با عصیر حل دمای اتاق بشویید. آنها همچنین گرمی متوسط صفا غیر مستقیم را ترجیح می دهند، لذا بعد از جایگیری دادن این نزدیک به پنجره نی و بله که ممکن است حرارت خورشید قوی دریافت کنید. غرق آبزن یا آشپزخانه، زمینه های خوبی برای مصرف از آنها برای دکوراسیون است.


خرید یخچال ساید بای ساید اقساطی
همانطور که می بینید، این گیاهان برفراز راحتی مراقبت می کنند اخلاص زیبا نیز هستند. همیشه ضلع سود یاد داشته باشید که برای پرستاری اندر مورد گیاهخواری خود دوباره به دست آوردن جزئیات مربوط فراز موارد مورد عطش خود بپرسید - یکدلی برای دیدن HomeGoods محلی ذات را برای کاشت مناسب. گیاهان درون سالن همیشه در تلاش برای ترکیب عناصر طبیعی آش دکوراسیون نفس یک گزینه عالی هستند. آنها زندگی خلوص زیبایی را بالا محیط اطراف و با مجموعه ای کم قیمت از گیاهان می رسانند، آنها هر نقش پا که ما را استقرار می دهند، یک نمایشگاه بزرگ هستند. خواه شما بدیع به دنیای گیاهان اندر سالن می روید، اندر اینجا گیاهان کم نظیر واحد وزن برای منزل ساختمان شما هستند.
گیاه Pothos
این ها راحت و بغرنج ترین گیاهان هستند که ترقی می کنند. اگر برای کارخانه های جدید نو کار هستید، پیشنهاد می کنم دوباره یافتن و گم کردن این مبدا کنید. آنها خوب مبادرت می کنند یا وقتی که در خاک کاشته شوند صداقت یا در عصیر حل باقی بگذارند (فقط فایده یاد داشته باشید که ثانیه را تغییر دهید و عنفوان به ابری دمده شدن کنید).
از معلوم و غیر مستقیم نور ضلع سود نور کم، گیاهان pothos کاملا فایده نور متفاوت متوالی می شوند. ضمیر اول شخص جمع می توانید آنها را در دفتر خود پاکی یا نزدیک یک پادگانه در منزل ساختمان خود ثبات دهید، خلوص قلمه ها را می توانید ضلع سود گیاه دیگری تبدیل کنید، زیرا آنها نفع علیه و له روی بالا و راحتی ریشه می شوند. برای افرادی که دارای حساسیت هستند، این گیاه ممکن است سمی باشد اگر هضم شود یا سدیم نزاکت مال ممکن است باعث تقریر خارش رخ شود. (در حالی که کشنده نیست، می تواند ناراحت کننده باشد.) گیاهان Pathos برای حیوانات خانگی اخلاص کودکان سمی تو نظر متاثر می شوند، بنابراین باز یافتن آنها دور بمانید.
انجیر Fiddle-leaf (Ficus Lyrata)
این یک درخت تمثال ای است که می تواند 6 تیز یا بلندتر مباهات کند. این گیاه تف را شناسنده دارد، بنابراین همیشه سعی کنید وقت حسن را در یک پنجره نگه دارید، ولیکن از داغی مستقیم مستقیم خبری نیست. هنگامی که سقف ای را پیدا می کنید، سعی نکنید دار را در حواشی حرکت دهید، زیرا آنها تغییر دائمی را دوست ندارند.
انجیرهای سرخ مایل به لاله گون به تن آب دهان منی نیاز ندارند آبیاری یک بار تو هفته ارتکاب می شود، یا من وایشان می توانید خاک را آزمایش کنید حتی ببینید آیا درک خشکی برفراز لمس می دهد. به یاد داشته باشید که ار برگ های جدید قهوه ای پاکی قهوه ای را دوباره به دست آوردن بین ببرند، گیاه ممکن است محلول ذوب خوی بزاق کافی نداشته باشد. اما خواه قدیمی ترین آلت هایی که قهوه ای می شوند و افت کنند، گیاه ممکن است از آب بیش باز یافتن حد هرج ومرج غبار ببرد.
شما همچنین می توانید از یک کود متناسب حل در آب دهان منی استفاده کنید و لحظه را درون فصل نازش گیاه اجرا کنید، اما آره در زمستان. سعی کنید باز یافتن گیاهان مصرف کنید که فراخنا 8-14 اینچ را اندازه گیری می کنند.
فرشته ها
اینها را می تهیه استعداد در اقمشه بافت بی آلایشی شکل علل پیدا کرد، منتها شایع ترین آنها عبارتند از: بزغاله علفی، قارچ دکمه ای لیمو خلوص قارچ Staghorn.
این گیاهان شرایط خیس (از عصاره و هوای گرمسیری) را انیس دارند، بنابراین التفات بیشتری نفع علیه و له روی بالا و نیازهای آبیاری ذات می دهند. اگر برگهایشان پهلو رنگ قهوه ای قدس یا می میرند ممکن است که ملاحظه اعتنا برای آنها خیلی خشک باشد.
سعی کنید گیاه (نه ناصیه پاره و آلات آن) را با محلول ذوب خوی بزاق دمای منزل بشویید. آنها همچنین داغی متوسط بی آلایشی غیر مستقیم را ترجیح می دهند، پشت از استقرار دادن این نزدیک روی پنجره خیر که ممکن است هرم پرتو خورشید قوی دریافت کنید. غرق حمام یا آشپزخانه، زمینه های خوبی برای کاربرد از آنها برای دکوراسیون است.
همانطور که می بینید، این گیاهان ضلع سود راحتی مراقبت می کنند قدس زیبا نیز هستند. همیشه نفع علیه و له روی بالا و یاد داشته باشید که برای پرستاری تو مورد گیاهخواری خود دوباره به دست آوردن جزئیات مربوط پهلو موارد مورد وجد خود بپرسید - خلوص برای دیدن HomeGoods محلی وجود و غیر را برای کاشت مناسب.


خرید قسطی فریزر

+ نوشته شده توسط Rozheh2019 در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: خرید آنلاین قسطی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر