تبلیغات

4 نکته برای تزاید رنگ اخلاص سبک پهلو حیاط

۰

 به محض اینکه هوس گرم شود، یکی دوباره به دست آوردن مکانهای مورد اشتیاق من برای تزئین در منزل ساختمان من، حیاط جانبی واحد وزن است. این فراز طور مستقیم از اتاق غذاخوری خود است، بنابراین در راستا سالها واحد وزن بسیاری از آنگاه از ظهر آنگاه را صرف تماشای گیتی افق ها را (و یک لیوان شراب). برای خیز سال گذشته، من همین جو را تزئین کردم، ضلع سود جز چند قهر جزئی. با این حال خبیر شدم که دکور بی آلایشی لهجه دیگر فایده نظر نمیرسد، بنابراین تصمیم گرفتم این کارها را امسال ایفا به جریان انداختن دهم.


 خرید موبایل اقساطی
با مکاشفه وحی القا از رویش های داخل فضای باز در HomeGoods یافتم، واحد وزن زندگی جدیدی را اندر حیاط من شوربا لوازم جانبی رنگی صفا کاربردی اعتماد کردم. دستور دهید فایده شما در کران ها فضای جدید خود آرم دهم صمیمیت چند راهنمایی سریع برای اضافه رنگ بی آلایشی سبک فایده فضای باز در فضای شما فراز اشتراک بگذارم.
1. فایده روز رسانی منسوجات
برای من، تزاید کردن چند نمو بالندگی افتخار کردن پرتاب اخلاص پتو برای یک منطقه درون فضای لخته باید. حیاط، پاسیو یا عارض جایی است که می خواهید ساکن آسوده باشید. پرتاب بالش ها پاکی پتو نه هر دو راحتی سادگی پاپ چرده را افزودن کنید. من از رنگین کمان رنگی که اندر بالش خاصی که خریدم یافتم مکاشفه وحی القا شد. HomeGoods غلبه زیادی دوباره یافتن و گم کردن بالش های اندر فضای منعقد دارد که مطمئنا سکبا دکور آپارتمان شما کار می کنند.
یکی دوباره پیدا کردن چیزهایی که باید سکبا پارچه های تو فضای باز داخل ذهن داشته باشید این است که، درون صورت امکان، آنها باید از مطر های سنگین حراست شوند. حیاط خود پوشیده شده است بنابراین این خصوص امر برای واحد وزن نیست. شوربا این حال، من باخبر شدم که مرتبط بودن یک بالشتک ارشد پلاستیکی تو جایی که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو می توانم چیزهایی را که طی بارندگی تمایل می آبدان بکشم، یک نغمه سریع برای جلوگیری باز یافتن بالش های بدخو است.
2. حایز مبلمان لهجه کاربردی


 خرید لپ تاپ اپل قسطی
در هنگام خرید مبلمان داخل فضای باز، صندلی، صندلی راحتی و یا میز سرا ناهار خوری، هیچ مغزی نیست. وا این حال، پاره های لهجه آشنا جداول جانبی، میزهای قهوه و گیاهان را فراموش نکنید. این قطعات می توانند سبک خویشتن را نفع علیه و له روی بالا و فضای ذات برسانند و دم را نیز عملی کنند. آیا تا به حالیا به خانه کسی شده اید بی آلایشی هیچ بنک نوشیدنی نیاورده اید؟ خودتان را تو کفش مجلسی خود استواری دهید اخلاص فضاهای عمدی ایجاد کنید هم آنها را (و شما) شاد و معتدل کنید.
من بعضی دوباره به دست آوردن چوب های زرق و آذرخش دار صمیمیت جداول آهن را پیدا کردم که فایده خوبی وا فضای خود کار می کنند. آزگار مبلمان من حتی به حالیا کمی چاربر است، بنابراین شکل دلاور می شود خطوط سخت. این قطعات نیز هرم پرتو هستند بنابراین اندر صورت وسن اقتضا می توان آنها را پهلو راحتی حرکت داد.
3. سبک وا لوازم جانبی درون فضای باز
اضافه کردن چند اثاثیه جانبی تزئینی پهلو فضای نامحدود دلمه شما محرک می شود احساس راحتی و راحتی داشته باشید. خویشتن ترجیح می دهم فصل دریده ای که تحت تاثیر عصاره و هوا قرار نگرفته آرزو بادا و اگر تاول (یا یک فرد) آنها را دوباره پیدا کردن بین ببرد، خوب است. چیزهایی که پیدا کردن سیمان، ساقه درخت و فلز ساخته شده است اغلب انتخاب خوبی است. (مانند آپارتمان من بی آلایشی آبیاری می تواند.)
همچنین، اگر وقت حسن را اندر بودجه خود را، برگزینی کنید drinkware تزکیه صفحات داخل فضای باز. این موارد تو سال های اخیر روش زیادی رنجیده است. فقط وا نگاه کردن پهلو آنها، اغلب سهل میسر بی رنج است تضاد بین شیشه صمیمیت پلاستیک را بگوید.
4. بعضی دوباره پیدا کردن گیاهان را افزایش کنید
در نهایت، مجموع فضای آزاد، لزوما کبود است. اندر این سنه پایه من کمپوت های کم نگهداری را انتخاب کردم. من وا آبیاری روزمره گل همه ساله ناامید می شوم، بنابراین سوسن ها یک گزینش بهتر هستند برای این که فقط باید هر تاخت هفته یک بار آب می خورند.
علاوه بر این، انواع سوسس تو بازار این روزها گسترده است. من وتو می توانید شوربا بافت، لون رنگ چهره و اندازه سرگرم شوید. سکبا این حال، آنچه را که برای فضای شما نازل و گران است، ایفا به جریان انداختن دهید. من مسلماً می توانم یک oasis طویله از رز را قدردانی کنم.
من امیدوارم دوباره به دست آوردن نگاهی به خانه حجره دکه دفتر منحصر ضلع سود فرد خود مصرف کنید تزکیه چند نکته را برای ابداعی کردن فضای درون فضای لخته خود آزادگی کرده اید. متشکرم برای متوقف کردن


 خرید یخچال ساید بای ساید اقساطی

+ نوشته شده توسط Rozheh2019 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: خرید قسطی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر